Bilgisayarımın işlemci ve ekran kartı aşırı şekilde ısınıyor

DEĞERLER BUNLAR LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOK İYİ OLAN PC SU AN COK KÖTÜ

OYUNLARDA 300 400 FPS ALIRKEN SUAN 20 30 ALIYORUM NE YAPMALIYIM.

ozanozbinar ozanozbinar (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem özelikleriniz güzel pekiyi bilgisayar neden ısınır işlemcilerin yoğun çalışmasından kaynaklanır arka pialnda gereksiz çalışan programları sonlandırın Revo Uninstaller indirin kurun araçlar sekmesi otamatik başlatma yöneticisini tıklatın burda gereksiz çalışan exe dosyalarının tikini kaldırın sonlandırın işletim sisteminin çalışan exe dosyaları kalsın anvivirüs kalsın diğerlerini sonlandırın bilgisayarınıza 3yıldan fazla bakım yapılmadı ise fanlar aşırı tozlanmış ise termal macun vs eskidiyse  bakım gerektirebilir birde virüs taraması yaptırın normale dönmes gerekir

    1. Revo Uninstaller 30 gün ücretsiz indirin kurun
    2. zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın
    3. bilgisayarı yeniden başlatın.

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Şöyle diyeyim ben size bilgisayar özelliklerim evet iyi daha önce gerçekten hiç sorun yaşamadım ama şuan bilgisayarda çok yüklü bir şey de yok formattan sonra bile aynsını yapıyor bir bilgisayarcıya götürmekte fayda var sanırım

      ozanozbinar ozanozbinar (3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • cevabımı uyguladınızmı acaba candan 7 yıl önce
      • evet uyguladım ama sanırım donanımsal bir sorun var :/ ozanozbinar 7 yıl önce