Bilgisayarımın mikrofonundan az ses gidiyor

Mikrofonum donanım ile ilgili bir sorunum yok. Ancak sesim karşı tarafa ağzımı mikrofona dayamadığım sürece oldukça az gidiyor. Eskiden çok gidiyordu. Ne çözüm önerirsiniz ?

ccvvbb61 ccvvbb61 (20)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mikrofonunuzun içine toz yada başka bir şey kaçmış olabilir kontrol edin. Eğer olmaz ise ;

    İşletim sisteminiz Windows ise ses ayarlarını kontrol edin

    İşletim sisteminiz Xp ise

    1.Mikrofon simgesine sağ tıklayıp ses denetimini aç diyin

    2.Mic volume'nin altındaki gelişmiş butonuna basın

    3.Ordaki 1 Microphone Boost işaretlenmemiştir. Onu işaretleyin.

    Eğer olmaz ise yorum atın daha ayrıntılı yardımcı olalım.

    taha6161 taha6161 (-99453)