Bilgisayarımın mouseu günde bir kere ya da 2-3 saatte bir donarak, donuk donuk hareket ediyor

Merhabalar, 3 ay önce 3000 tl ye vatan bilgisayardan bilgisayar toplattırdım,bilgisayarımda işletim sistemim ve virüs programım lisanslı, bilgisayarımın bütün güncellemeleri tam, bilgisayarımdan memnunum,yalnız şöyle bir sorunum var: Bilgisayarımın mouse günde bir kere ya da 2-3 saatte bir, yaklaşık bir dakika süreyle donarak, donuk donuk hareket ediyor ve bu da oyunlarda hızlı seçim yapmamı engelliyor, ben hiçbir sebeb bulamadım, bunun sebebi ne olabilir? Teşekkür ederim.

kalenderrr kalenderrr (41)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Mouse yazılımı varsa yükle sorun çözülür ya da mouse modelini söylersen yazılımla ilgili bizde yardımcı olabiliriz.

    ogzkzu ogzkzu (286)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Fare tak çalıştır, yazılım ile birlikte gelmedi kalenderrr 8 yıl önce
    • Mousenin driverinden bahsetmiyorum. Arayüz yazılımı olabiliyor. Bende de aynı sorun vardı yükledim sorun çözüldü. Denemenizi tavsiye ederim. ogzkzu 8 yıl önce
    • Arayüz yazılımını nereden bulabilirim, bu arada farem aşağıdaki linkdeki: http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-wireless-mobile-mouse-3000v2.html kalenderrr 8 yıl önce
    • Kablosuz farenizin sürücüsü ve arayüz programlarını aşağıdaki bağlantı adresinin destek bölümünden işletim sisteminize uygun sürümünü indirebilirsiniz. https://www.microsoft.com/hardware/tr-tr/p/wireless-mobile-mouse-3000-v2#support ogzkzu 8 yıl önce
    • Oradaki yazılımı yükledim, inşallah düzelir kalenderrr 8 yıl önce
    • Merhaba, farenin yazılımını yüklediğim halde hala aynı sorunu yaşıyorum, bilgisayarımı yeni topladım ama, anakartında veya başka donanımlarında arıza olma ihtimali var mı? kalenderrr 8 yıl önce

    Mouse ile ilgili olabilir.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      Farenin pilini değiştir duracell kullanmaya çalış biraz pahalıdır diğerlerine göre ama uzun vadede daha ucuza gelir eğer kullanmadığın zaman mouse nu kapatmıyorsan azar azar da olsa pili harcar

      dkrc dkrc (1)