Bilgisayarımın oyundayken ya da yüksek performans halinde şarj gidip geliyor

Msi GS63VR 6RF

Oyundayken pil ışığı yanip sönmeye başlıyor

Şarj sürekli olarak gidip geliyor ve sanki şarja takip çıkarıyomuş gibi olduğum için ekran parlaklığı düşüp yükseliyor

Sanırım bu durumdan da batarya günden güne fazlasıyla eskiyor.

Çözümlerinizi bekliyorum

bilgisayar4242 bilgisayar4242 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Muhtemelen şarj adaptöründe, kablosunda veya şarj soketinde bir temassızlık söz konusu. Bu bahsettiğin şey genelde kabloda bir ezilme, temassızlık varsa görülür. Başka bir şeyden olduğunu düşünmüyorum.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

      Ancak sadece bilgisayar ısındığında bu sorun ortaya çıkıyor

      Günlük işler yaparken -pdf,video vs saatlerce de şarjda dursa bu sıkıntıyla karşılaşmıyorum.

      Sanırım söylediğiniz gibi bi sorun olsa bunu sürekli yapar. @hakan

      Teşekkürler ilginiz için.

      bilgisayar4242 bilgisayar4242 (1)
      1 yıl önce cevaplandı

      • @bilgisayar4242 oyun oynarken biraz daha masayı, cihazı sarsıyor olabilir misin farkında olmadan? Gerçi bunu anlamak basit. Normal cihaz açık olsun. Sen elinle bilgisayarı, şarj adaptörünü bir salla. Bakalım bir kesinti olacak mı.. hakan 1 yıl önce
      • Sorun çözüldü bilgisayar4242 1 yıl önce
      • Şarj adaptörünün gücü karşılayacak takati kalmamış artık bilgisayar4242 1 yıl önce
      • Değiştirdim ve şu an sorun yok :) bilgisayar4242 1 yıl önce