Bilgisayarımın özellikler bölümüne giremiyorum

Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum.Bilgisayarımda şöyle bir sorun oluştu.Bilgisayarım özellikler kısmına,sistem özellikler kısmına tıklayınca kapanıyor ve masaüstüne dönüyor.Aynı şekilde videolarda kapanıyor, kullandığım virüs programını da açamıyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    komando82 yardımcı olmaya çalışıyım size  bilgisayarımı masa üstünde değilse masa üstüne al sağ tuş yap özellikler kısmını tıklat açılan sayfada  önceki sürümünü yüklet tıklat  önceki sürüm çıkınca tıklat ve geri yüklet tıklat açılan sayfada kopyala ve değiştir seç   önceki sürümünüz yüklenir  bu yol olmasaa  bu arıza yeni olduysa  sistem geri yükleme  den bu arızadan önceki bir tarihi seç düzelir kolay gelsin  NORMAL YOLDAN SİSTEM GERİ YÜKLEME YAPAMIYORSAN  BİLGİSAYARI GÜVENLİ MODDA  BAŞLATMAK İÇİN  ESC. F8. F12 .TUŞLARINDAN BİRİYLE BAŞLAT BURDA SİSTEM GERİ YÜKLEME SEÇENEĞİ VAR BÖYLEDE YAPABİLİRSSİN

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      Zaten bilgisayarım masaüstünde.Sorunum bilgisayarımın sistem özelliklerine ve özellikler kısmına girince atıyor.Ayrıca sorumda da ifade ettğim gibi yalnız bunda değil norton antivirüs programını ve de videoları dahi açmaya çalıştığımda hemen kapanıyor.Sistem geri yüklemeyeyi daha önce denedim ama olmadı.Zannedersem bir program buna engel oluyor.Program ekle kaldır seçeneğinden bir şey de bulamadım

      komando82 komando82 (1)