Bilgisayarımın özellikleri iyi olduğu halde ne Pes 13 ne wolfteam nede başka oyun ynanıyor.

Bilgisayarımın özellikleri iyi olduğu halde ne Pes 13 ne wolfteam nede başka oyun ynanıyor.ÖZELLİKLE bunu belirteyim 3D oyunlar.Açıldığında dayandığı kadar oynansada hemen kapanıyor.Bilgişsayar donuyor ve hemen kapanıyor. 2 GB RAM.32BİT.1791 EKRAN KARTI. lÜTFEN YARDIM EDİNNNN

telles751 telles751 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorun bendede vardı.Casper kullanıyorum.Oyun oynarken vs. bilgisayar kapanıyordu.Sebebi bilgisayarınızın fazla ısınlanmasından kaynaklı.İncelikle fanı temizleyin.Macunlayın.Sorun çözülecektir.Çözülmez ise bir tane soğutucuda işinizi görecektir.Ama fan temizlemek en kesin ve etkili yöntemdir.

    uzman34 uzman34 (16)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Peki teşekkür de. Her zaman temizliyorum 3 fanıda. ortadaki fanı sadce arkasını yapamıyorum.Bilgisayarcı gerek duymadı sogtucuyu ama yinede taktm ve kapanıyoo telles751 9 yıl önce