Bilgisayarımın özellikleri iyimidir? (Casper Nirvana Core i7) ?

Leptop markası:Casper Nirvana
İşletim sistemi:Windows 8 64 bit
Ram:8 gb
Ekran kartı:Nvidia Geforce gt840
Hafıza:1 tb
İşlemci: İntel core i7

oyun için aldım leptopu gta5 the sims 4 gibi oyunları en yüksek seviyede oynarmıyım

kullanici79844 kullanici79844 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    en iyi dercede oynarsın ama diğerleride cevap versin

    omer12 omer12 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kullandığınız notebookunuzun özellikleri gayet iyi seviyede.Notebooklar içinde kıyaslarsak ortalamanın üzerinde diyebiliriz(Şuan için ileride durum değişecektir).

      Söylediğiniz oyunları ve daha birçok oyunu orta-yüksek ayarlarda oynayabileceğinizi düşünüyorum.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      8 yıl önce cevaplandı

        gayet iyi özellikler rahatlıkla oynayabilirsin. hayırlı uğurlu olsun.

        neron neron (-99)