Bilgisayarımın Power tuşuna basınca hiçbir tepki vermiyor

grundug bilgisayarım var power tuşuna basıyorum açılmıyor led işıkları falan yanmıyor

babayrgn babayrgn (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunuzda çok detay vermemişsiniz ancak ilk akla gelen bilgisayarınıza elektrik gelmediği ihtimali olabilir.Sizin durumunuzda muhtemel olasılıklar;

    • Bilgisayarınıza hiçbir şekilde elektrik ulaşmıyor ve çalışmıyor.
    • Bataryanız bozuldu ve fiş takılı olmayınca çalışmıyor.
    • Bilgisayarınıza elektrik ulaşıyor ancak bilgisayarınızda donanımsal bir sorun var ve bu sebeple açılmıyor. (en kötü ihtimal)

    Bu durumda bir teknik servise götürerek arıza ve ücret tespiti yaptırabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)