Bilgisayarımın sesi çok az çıkıyor

Yeni sistem topladım Anakartım: Asus h110m-k ses sonda ama sesi az gibi geliyor neler yapabilirim?

ismail1452 ismail1452 (1)
6 yıl önce sordu

  • Sistem özelliklerim; İntel Core İ3 7100, Asus H110M-K, Asus GT 1030 OC, Seagate 1 TB Disk(ST1000DM10-2DM162), Samsung Genel Pnp Monitör, ACPI X64 tabanlı bilgisayar, Realtek PCle GBE Family Controller, Asus DRW-24D5MT, Microsoft ps/2 fare bunları bulabildim aygıt yöneticisinden ismail1452 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Ses kartı sürücüsünü güncelleyebilirsin: Realtek Audio Driver (Windows 10 64 bit)

Çözüm olmazsa yapabileceğin pek de bir şey yok. Kendi içinde anfisi olan hoparlör alacaksın. Tek çözüm bu olur.

hakan hakan (15424)
6 yıl önce cevaplandı

  • şimdi indirdim sağ ol ismail1452 6 yıl önce
  • peki sizden bir şey isteyebilir miyim? 2 sorumdan da anlayacağınız gibi sistemi yeni topladım Bios güncel ben size parça adlarını versem ne varsa bana link atar mısınız? Ne zaman müsait olursanız bana uyar çok sağ olun.. ismail1452 6 yıl önce
  • Sistem özelliklerinizi açıklamanıza ekleyin, bende bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım @ismail1452 omercik 6 yıl önce
  • çok teşekkürler hemen bakıyorum şimdi ismail1452 6 yıl önce
  • Merhaba açıklamaya ekledim ama sizi etiketlemeyi unutmuşum. Sistem özelliklerim; İntel Core İ3 7100, Asus H110M-K, Asus GT 1030 OC, Seagate 1 TB Disk(ST1000DM10-2DM162), Samsung Genel Pnp Monitör, ACPI X64 tabanlı bilgisayar, Realtek PCle GBE Family Controller, Asus DRW-24D5MT, Microsoft ps/2 fare bunları bulabildim aygıt yöneticisinden. @farurhenho ismail1452 6 yıl önce
  • açıklamayı güncelledim, tekrar bak @ismail1452 omercik 6 yıl önce

Dahili hoparlörü olan bir monitörün olup onun hoparlörünü kast ediyorsan, ondan üst düzey bir performans bekleme. Yüksek bir ses istiyorsan hoparlör şart senin için

Anakartının web sitesinden bilgisayarına yüklenebilecek bütün sürücüleri indirebilirsin, onun dışında pek bir şey yapmana gerek yok. Zaten en son sürümü orada bulunur

ASUS H110M-K Sürücüleri

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • anakartın ses girişleri var ya oraya taktım ismail1452 6 yıl önce
  • saol bios hariç hepsi normal setup ileri ileri diye kurulum olur değil mi? ismail1452 6 yıl önce
  • evet, zaten öyle olacak @ismail1452 omercik 6 yıl önce