Bilgisayarımın sesi kendi kendine kısılıyor nasıl çözerim ?

Merhaba Arkadaşlar , bilgisayarımın sesi kendi kendine kısılıyor kısıldıktan sonra kendi kendine gene geri açılıyor sürekli devam ediyor bu sorun bi açılıp bi kısılıyor sesi

budy061 budy061 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Donanımsal bir soruna benziyor Yeni olan bir hata ise sisteminizi önceki bir tarihe alın sistem geri noktası yok ise

    ses driverlerini güncelleyin veya yenisini indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      SES DRİVE LARINI GÜNCELLEYİNCE DÜZELDİ ARKAŞLAR AYNI HATAYI ALAN VARSA SES  DRIVER LARINI GÜNCELLESİN

      budy061 budy061 (3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • geçmiş olsun candan 7 yıl önce