Bilgisayarımın sistemi oyunları kaldırması gerekiyor ama kaldırmıyor

Bilgisayarım laptop ve 2 tane ekran kartı var, bi tanesi AMD Radeon HD 7600M Series
diğeri Intel(R) HD Graphics 4000

Ram: 4gb

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60Ghz  2.60 GHz

64 Bit

Bu bilgisayarı tam kullanmak için ne yapmalıyım ? Sistem gereksinimlerim oyunları kaldırabiliyor normalde ama her oyunda kasıyor.

dzhami2000 dzhami2000 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyunların kasmasının sebebi 2 ekran kartın var intel ekran kartıyla oyunlar açılıyor  bunun için kasıyordur.Amd catalyst control center programında Güç seçeneği altından bir uygulama için  Güç Tasarrufu seçeneğini seçtiğinde o uygulamada Intel Graphics yani işlemcinin tümleşik grafik birimi, En İyi Performans seçeneğini seçtiğinde ise o uygulama çalıştırıldığında AMD ekran kartı devreye girecektir.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • aynisini yapmistim ama yinede kasiyor dzhami2000 7 yıl önce