bilgisayarımız açıldığında power saving Mode yazıyor ve kısa süre sonra kapanıyor kablolarını da kontrol ettim, fanı da çalışıyor nedeni ne olabilir

Tamirini yaptırsam ne kadara malolur acaba

kullanici189833 kullanici189833 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden @hakan bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı dilersen alttaki linkten çözüme gide bilirsin.

    power saving mode ne demek? power saving mode hatasının çözümü nedir?

    Özet geçecek olursam:

    Monitörünü başka bir kasa ile test edilebilirsin.

    Power saving mode hatası genel olarak kasa ile monitör arasındaki kablonun yerinden oynamasından kaynaklanır.

    Benim düşüncem de monitörünün kablosunda sorun var bilgisayarcıya götürmene gerek yok bilgisayarını

    darkcrak darkcrak (5168)