bilgisayarımıza kripto virüs bulaştı

merhaba bilgisayarıma kripto virüs bulaştı Bu konuda destek talep ediyorum. yardımlarınız için şimiden teşekkürler

erdalantalya erdalantalya (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Dosya uzantıları değişti mi? Nereden hangi dosyayı indirdiniz de virüs bulaştı biraz daha ek bilgi vermeniz lazım.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

      internet ağ üzerinden bulaştı server olarak kullandığım pc uzantılar değişti fidye mesaj ve örenek bir şifrelenmiş dosya gönderebilirim . 24 saat açık olduğu için gece 2:00 saat alaığında girmiş ve loglar yollayarak tüm dosyaları kitklemiş

      erdalantalya erdalantalya (1)
      1 yıl önce cevaplandı

        Fidye notu ve örnek şifrelenmiş bir dosyayı admin @ uzmanim. net adresine mail olarak gönderirsen çözümü var mı yok mu kontrol eder size bilgi veririm.

        alattin alattin (16984)