bilgisayarın bios ayarlarına giremiyorum

Merhaba arkadaşlar lenova Z580 kullanıyorum windows phonede uygulama gelişttirmek istiyorum bunun için bilgisayarın bios ayarlarına girip sanallaştırma yapmam gerekiyor. Nova tuşuna basıyorum bios şıkkına basıyorum fakat bilgisayar yeniden başlıyor.Yardımcı olabilir misiniz?

bilgh bilgh (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/lenovo-z580-bios-tusu/1854

    Bu linkte anlatıldığı şekilde yapıyorsun ama olmuyor, öylemi?

    Birde F2, Delete, F1, tuşları ile Ctrl+Alt+Esc ve Ctrl+Alt+Enter tuş kombinasyonlarını dene istersen. Aslında hiç Lenova kullanmadım ama genel bildiklerimden yola çıkarak bu tavsiyeleri yapıyorum. Tecrübe etmekten bir zarar gelmez.

    temmuz temmuz (12505)