Bilgisayarın içinden ses geliyor, ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar dün PC'i yerine koyarken yan dönderince içinden bir parça kopmuş gibi ses geldiğini fark ettim bu neden olabilir acaba pc hasar almadı hiç ve bu soruna yol açar mı? Laptop Excalibur G780 kullanıyorum ve böyle bir sorun garantiye girer mi? Benlik sıkıntı olmadığını düşünüyorum, 3 aylık PC.

demirci23 demirci23 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Nasıl bir parça ve nasıl bir ses geliyor? Parçanın fotoğrafını, sesinde videosunu atar mısın?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @demirci23 içini açmadan sorunu anlama şansımız yok fakat tahmin etme ihtimalimiz var yani bilgisayarcıya gitmen gerekebilir. darkcrak 3 yıl önce
    • o konuda bilgisayarcılara pek güvenmiyorum muhtemelen garantiye yollayacam Teşekkür ederim ilginiz için demirci23 3 yıl önce

    ses içinden geldiği için resmnini çekemiyorum parça mı değil mi onu da bilmiyorum içinde bir şey var yana çevirince yerinden oynayıp ses çıkartıyor

    demirci23 demirci23 (1)