bilgisayarın özellikleri hangi oyunları oynatır?

merhaba bu notebook hangi oyunları oynatır

intel atom

1 gb ram

160 gb harddisk

nvidia geforce 9300m 256 mb ekran kartı

max payne serisi 1,2,3

minecraft

cs 1.6,source

gta 3,vice city,sanandreas,4

bu oyunları kaç fps te oynarım

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Arda, 1GB RAM'li Atom işlemcili bir bilgisayarda oyun oynamaya çalışmak o bilgisayara eziyettir. Platform oyunları bile bu bilgisayarda sorun çıkartabilir.

    Bu tür bilgiayarlar oyun için düşünülmemiştir. Açarsın internete girersin, word de bir iki belge oluşturursun. Görevi budur. Bunun dışında  oyun oynamaya çalışmak mantıklı değil. Hangi oyunları oynayabilirim çok genel bir soru. Hangi oyunu oynamak istiyorsan sistem gereksinimlerine bak. Seninki ile karşılaştır.

    Yada bu siteye gir oyunu seç, bilgisayar çalışır mı çalışmaz mı bütün gün dene: https://www.systemrequirementslab.com/cyri

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • peki minecraft gibi oyunları kaç fps te oynayabilirim ardavarol 6 yıl önce

    arda, intel atom ve 1gb ram ile oyun oynamak zor. ancak 2010 öncesi oyunları rahat oynarsın

    sefakoywebtasarim sefakoywebtasarim (-101)