Bilgisayarin özelliklerini kullanmamasi

Merhaba;

Arkadasimin yeni aldigi 2. El bilgisayari bazi oyunlarda kasmaya baslamis. CCleaner varmis ama çözüm olmamis.

PC özellikleri,

Windows 10

8 GB RAM

4 GB AMD Radeon Ekran Kartı

İntel İ-7

750 GB HDD

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Donanımsal veya yazılımsal bazı problemler olabilir. Çözüm çabaları ve denemelerine ilk  olarak CHKDSK disk denetlemesiyle başlasın. Daha sonra gerekirse alt linkte yer alan sistem bakım ve problem çözüm tavsiyelerini sonuç elde edene kadar uygulasın, uygulamaya devam etsin:

    Windows işletim sistemlerinde hatalar nasıl düzeltilir, problemler nasıl çözülür (Sorun giderme), bakım nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)