Bilgisayarın serial numarasını öğrenme...

Bilgisayarımın serial numarasını öğrenmek istiyorum ama cmd'ye

wmic bios get serialnumber

yazdığımda ''system serial number'' yazıyor msi'ın kendi programını kullandım ondada aynı şeyi gösteriyor nasıl öğrenebilirm bunu yazmıyor hiç bir yerde ???

mehmetfatih mehmetfatih (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Serial number?.. İşletim sistemi ürün anahtarı değil değilmi?

    Laptop ise taban altındaki etikete bak. Veya;

    AIDA64 Extreme Edition (Everest Ultimate) 5.60 programı nasıl bir programdır, nereden download edilir? (tıkla)

    Serialler, donanım ve yazılım bilgileri, termo algılayıcılara ait veriler, işletim sistemi ürün anahtarı vs her şey..

    temmuz temmuz (12505)