Bilgisayarın Sistem Özelliklerini Nereden Öğrenebiliriz

Merhabalar dostlarım bilgisayarınızın tüm sistem özelliklerini, modelini, ekran kartını, ram'ini, işletim sistemini, aklınıza gelebilecek her paraçasının bilgilerini öğrenmek istiyorsanız hiç bir programa ihtiyacınız yok, bilgisayarınızın başlat menüsünden hepsini öğrenebilirsiniz.

xnstr xnstr (-25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk Olarak Başlat Menüsü'ne "çalıştır" yazıp, ÇALIŞTIR programını açmak!                                                                                            Ardından çalıştır programı açıldığında, arama yerine "dxdiag" yazıp tamam deyip ilerleyin                                                                        Ve karşınıza gelen pencereden bilgisayarınızın tüm sistem özelliklerini öğrenebilirsniz

    xnstr xnstr (-25)