Bilgisayarının açma tuşuna başlıyorum ama dit bit sesler çıkarıyor sönüyor ve bilgisayarda acilmiyor (masa ustu)

Sorumun bu sitede cevaplandigini gördüm ama daha kolay ve temiz şekilde olucak bir yöntem yok mu ? Lütfen yardımcı olun :(

emmiin emmiin (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    harddiskte bir sorun olabilir servisine götürmekte fayda vardır

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    8 yıl önce cevaplandı

      Formatlıyabilirsen Birde Öyle Dene Olmadı Servise Götür

      furkanozkaynak furkanozkaynak (16)