Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorunla karşılaşıldı. Hiç bir değişiklik yapılamadı

Arkadaşlar, bilgisayarı sıfırlarken şöyle bir şey çıktı

'' Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorunla karşılaşıldı. Hiç bir değişiklik yapılamadı''

Bu durum neyden kaynaklanır? Ne yapmalıyım?

emreemir emreemir (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Şu yöntemleri dene;

    • CMD'yi yönetici olarak açıp sfc/scannow yazın.
    • CMD'yi yönetici olarak açıp sırasıyla şu kodları yazın;

                  DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
                  DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      CMD yazıp açılamıyor, Arama kısmına tıklayınca kararıyor. Böyle enteresan bir durumdayım

      emreemir emreemir (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        Ayarlar - Güncelleştirme ve Güvenlik - Kurtarma - Gelişmiş Başlangıç seçeneğiyle bilgisayarı yeniden başlatın gelen ekranda sıfırlama işlemini deneyin.

        bilgisayarı güvenli modda başlatarak sıfırlama  işlemini deneyin.

        Antivirüs vs. varsa kapatıp deneyin.

        Yeni bir kullanıcı profili oluşturarak sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz.

        ybaskin34 ybaskin34 (1440)
        4 yıl önce cevaplandı

          İlk olarak KasperskyRescue Disk 'ı indir ve USB belleğine bootla ardından bootladıkdan sonra bilgisayarını USB bellek ile açmaya ayarla BIOS'dan. KasperskyRescue Disk açıldıkdan sonra oradan bilgisayarını tam tara ve çıkan virüsleri temizle

          KasperskyRescue Disk

          ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır?

          Rufus İle Windows İndirme Yöntemi

          Rufus ile bootlama işlemini yap

          darkcrak darkcrak (5168)