Bilgisayarınızda Windows 10'u yüklemeye devam etmek için yeterli alan olup olmadığını bilmiyoruz sorunu

Merhaba windows 7 den windows 10 a geçmek istedim microsoft un media creation tool programını indirdim bilgisayarı yükselt dedim windows 10 u indirdi hiçbir hata vermedi ama en sonunda windows için yeterli depolama alanı olup olmadığını bilmiyoruz diye bir hata geldi kurulumu yeniden deneyin dedi şimdiden teşekkür ederim

umutk830 umutk830 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Diskinde kaç GB boş alan var kontrol ettin mi?

    Bilgisayardan C: sürücüsüne bak. Bu alanda yeterli boş alan olmayabilir. Bu durumda HDD'den dosya silip yer açmalısın.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Diskte 219 GB boş alan var umutk830 4 yıl önce
    • Windows 7 C sürüsücünde mi kurulu? @umutk830 murat 4 yıl önce

    USB'yi tekrardan biçimlendir ve tekrardan Fotmat USB'si hazırla.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • USB takmadım microsoft un sitesindeki programını indirdim. umutk830 4 yıl önce
    • Anlamadınız usb kullanmadım microsoft un kurulum programını indirdim umutk830 4 yıl önce
    • USB bellek takıp formatlamak zorundadın. Bilgisayara 8 GB'lık bellek takip mediacreaontools'dan Taktığınız usb'yi seçiceksiniz. hydra 4 yıl önce
    • Bilgisayarı yükselt dedim umutk830 4 yıl önce
    • Uzmanım net youtube kanalında video paylaşılmış windows 7 den windows 10 a geçiş için umutk830 4 yıl önce
    • En sağlıklısı format. Dediğim gibi yap. hydra 4 yıl önce

    Şu an sorunum çözüldü. İlgilenenlere çok teşekkür ederim.

    umutk830 umutk830 (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Tamam indirdiğin uygulamada sıkıntı yok. Usb'ye yazdıracaksın format dosyalarını. hydra 4 yıl önce
    • Ben bilgisayarı yükselt dedim ama usb üzerinden formatlamayı seçmedim umutk830 4 yıl önce

    İlk olarak önereceğim antivirüs kullanıyorsan Windows 10 yükseltme işlemine başlamadan önce antivirüs programı kapatman.

    Daha sonra önerim disk taraması ve disk birleştirme yapman. Bu işlemlerden sonra yükseltme işlemini tekrar dene. Olmazsa buraya yaz. Aklıma gelen diğer işlemleri yazayım.

    alattin alattin (16999)