Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak

Pubg Lite Bilgisiyarınızda şüpheli Program Tespit edildi. oyuna giriyorum 5 saniye sonra şu mesajı alıp oyun atıyor: Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak.

https://i.hizliresim.com/Z5VXOk.png hile falanda kullanmadığım halde bir kere macro kullandım onuda silmiştim

megatrip megatrip (28)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Önce makro'yu tamemen sildiğinden emin ol. Sonra Pubg'yi kaldır ve tekrar yükle. Tekrar yükledikten sonra Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak hatası almayacaksın.

    Ayrıca Pubg forumlarında Mouse ait programlarında hile programı olarak görülebildiği yazıyor. Yani özel bir mouse kullanıyorsan ve buna ait bir yazılım varsa bunu da kaldırmayı deneyebilirsin.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

      @hakan 'ın da dediğini yapmana rağmen hala sorunun devam ediyor ise emisoft ile bilgisayarında virüs tara ve çıkan sonuçları sil çünkü hile programlarını antivirüs programları virüs olarak algılıyor ve siliyor  belki sorunun çözülür

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

      darkcrak darkcrak (5158)
      4 yıl önce cevaplandı

        Önceden yüklediğin Makro'dan arta kalanlarıda temizlemelisin PUBG Lite'ı silip tekrar yüklemeyi dene.

        infinity infinity (402)
        4 yıl önce cevaplandı

        • @hakan 'ın dediğinin aynısını yazmışsız darkcrak 4 yıl önce
        • @darkcrak dostum benimle uğraşma bana mesaj yazma, bana yorum yapma, beni etiketleme. infinity 4 yıl önce