Bilgisayarmı yoksa telefonmu ?

Sizce eski nesil i3 işlemcili bir laptopmu

Yoksa 2018 yeni çıkan Sd845 li bir telefonmu iyidir

Donanımsal olarark

necefov necefov (-1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Böyle bir sorunun cevabı olmaz. Yani iki farklı kategorideki ürünü kıyaslamak istiyorsun. Kamyon mu iyidir spor araba mı gibi bir şey. İkisinin de kullanım amacı farklı. Yük taşıyacaksan kamyon alırsın, gezmek istiyoran spor araba. Özellikleri farklı.

    İşletim sistemleri farklı, yaptıkları işler farklı. Böyle bir kıyaslama olmaz. Sen ne yapmak istiyorsan ona göre karar vermen lazım.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    Bilgisayar alma telefon en mantıklısı çünkü acil bir durum olduğunda  telefon ile araya bilirsin birini pc den hiç kimseyi arayamassık kısacası telefon al ama telefon alacaksan XMI al bana sorarsan

    darkcrak darkcrak (5168)