Bilgisayarsız android telefona root atma mümkünmü

Merhaba arkadaşlar benim samsung ace j1 markalı android 4.4.4 sistemli telefonuma Bilgisayarsız root atma mümkünmü mümkünse hangi uygulamalar gerekli şimdiden teşekkürler

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Size verilen linkte bir program ile Root atma anlatılmıştı.Aslında oradaki programın amacı işlemleri kolaylaştırmaktı.Ancak program bilgisayar üzerinden çalıştığı için bir bilgisayar gerekliydi.

Aslında bir bilgisayara ihtiyacınız yok.Root için gerekli dosyayı internet üzerinden bulmanız ve onu hafıza kartına atmanız gerekiyor.Hafıza kartına attıktan sonra telefonu Recovery Mod ile başlatarak, kurulum dosyasını hafıza karta attığınız dosya gösterirseniz ROOT atılacaktır.

Ancak telefonunuz için Google ile araştırma yapılınca genelde program üzerinden yükmeleri anlatılmış.Root dosyasını bulmak sıkıntı olabilir.Bana kalırsa bir bilgisayar bulun ve size verilen linkteki anlatım ile ROOT yapın.Bu sizin işinizi çok kolaylaştıracaktır.Diğer şekilde dosyayı bulmak ve uyumlu olanı bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.Ben de biraz bakındım ancak bilgisayar ile kurulum genelde örnek gösterilmiş.

ismailsarp ismailsarp (6010)