Bilgisayarsız iOS 12 nasıl indirilir ve yüklenir?

iPhone'a bilgisayar ve iTunes olmadan iOS 12 nasıl kurulur?

iOS 12 nasıl indirilir ve yüklenir?

iOS 12 indirme ve yükleme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 12 Beta'yı iPhone/iPad'inize bilgisayar ve iTunes olmadan indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

    Adım adım iOS 12 Beta indirme ve yükleme:

    1. iOS 12 indir linkine tıklayarak iOS 12 beta profilini indirip yükleyin.
    2. "Bu web sitesi size bir konfigürasyon profili göstermek için Ayarlar'ı açmak istiyor. Buna izin vermek istiyor musunuz?" uyarısı gelirse "İzin ver" seçeneğine tıklayın.
    3. Sonra iOS 12 Beta Software Profile adında profil yüklenecek ve ardından yeniden başlatma isteyecek.

    4. iPhone veya iPad'inizi yeniden başlattıktan sonra Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne gidin.
    5. Buradan "İndir ve Yükle" seçeneğine dokunarak iOS 12 indirmeyi başlatın.

    İndirme tamamlandıktan sonra "Şimdi Yükle" seçeneğine dokunarak iOS 12 yüklemeyi başlatabilirsiniz. iOS 12 indirme ve yükleme işlemleri bu kadar.

    omercik omercik (9418)