Bilgisiyarim biraz kotü portal 2 kaldirirmi

Windows 7

2gb ram

Ekran kartım yok

2ghz işlemci

Alay etmezseniz sevinirim :D

akmefe akmefe (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    İşlemci marka ve modelini belirtirseniz daha iyi bir cevap verebilirm.

    Açıkçası oyunu düşük performans ile bir şekilde oynayabilirsiniz. RAM miktarı konuusnda bir sıkıntı yok. Ekran kartı olmaması bir sorun ama bilgisayarınız bir şekilde, zorla da olsa oynatabilir. Alanınız da yeterliyse en azından indirip deyebilirsiniz.

    Ek olarak benim bir tavsiyem var. Düşük sistemlerin oyun performansı konusunda sıkıntı yaşamamaları için geliştirilen GeForce Now ile daha iyi performans alabilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Source motoruyla yapılmış tüm oyunları oynarsın, eski oyunları. Yani HL1, HL2, CS1.6, Portal 1, Portal 2 falan oynayabilirsin. Kaldırır mı orasını bilemem kasabilir ancak açar mı açar.

      hydra hydra (3802)
      1 yıl önce cevaplandı

        Portal 2'nin Minimum Sistem Gereksinimleri Şunlardır: İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP. İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher) Bellek: 2 GB RAM. Ekran Kartı: Video card must be 128 MB or more and with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher).

        atitooyundayt atitooyundayt (5)