bilgisiyarımda hic bir sekılde klasörler acılmıyor geri

Gerı yuklememde yok not defterini acmaya calısıyorum masausunde alt kısımda gorunuyor fakat hıc bır sekılde ana ekranda klasorler

acılmıor format atmak ıstemıyorum ve bu sorun neden oldugunu bılmıyorum bır oyun yukledım ve boyle oldu

34bull 34bull (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce Sistem Geri Yükleme yapılır:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Daha sonra Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    Ayrıca yüklemiş olduğun oyunu PC'den kaldırırsın, artık dosyalanınıda silersin.

    Ve Denetim Masasında Programlar listesine bakarsın, oarada bilmediğin tanımadığın programlar varsa onlarıda kaldırırsın.

    temmuz temmuz (12505)