Bilgsayarda görüntü bulanık nasıl düzeltirim?

Öncelikle merhabalar. Ben oyun oynarken ya da video izlerken görüntünün bulanık olduğunu görüyorum.Özellikle video izlerken. 720p hd bir videoyu bile 360p de izliyorum sanki. . Monitörüm Aoc 21.5 inch full hd ve ekran kartım 1050ti. Hdmı bağlantı kullanıyorum. Bir çok çözüm yolu denedim ama çözüme kavuşamadım. Bazı yerlerde driverı berlitmişler ben driverı indiremiyorum acaba driverdan kaynaklı olabilir mi. İşletim sistemim windows 10. İyi günler.

masai masai (1)
4 yıl önce sordu

  • Önceden böyle bir sorun var mıydı darkcrak 4 yıl önce
  • yoktu son 2 günde olmaya başladı masai 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Ne tür çözümler yaptın ? Sistem geri yükleme denemediysen sistem geri yüklemeyi sorundan önceki bir zamana almayı dene.

Nasıl Driver kuramıyorsun/indiremiyorsun ne tür hata veriyor? Hata veriyormu ?

Bendede 1050 Ti var sürücüyü sorunsuz kurabiliyorum.

1050 Ti Driverı yanlış yüklemiş olabilirsin bir daha dene.

Bunu yapmayı dene.

Masaüstüne Sağ tıkla Görüntü ayarları de,

infinity infinity (402)
4 yıl önce cevaplandı

  • Driverı kurabildim en sonunda yalnız fark etmedi. Bu dediğinizide yaptım büyük ihtimal sorun kablolarda yeni bir güç kablosu alıp tekrar denicem teşekkürrler masai 4 yıl önce
  • @masai önemli değil. infinity 4 yıl önce