Bilinmeyen Aygıt Sorunu

Arkadaşlar Aygıt Yöneticisine Giriyorum Orda Diğer Aygıtlar Diye Birşey Var Üstünde Ünlem Var Ona Tıklıyorum Bilinmeyen Aygıt Çıkıyor Ünlemli Aygıtı Güncelleyemiyorumda Bunu Nasıl Düzelte Bilirim O Ne Ola Bilir ?

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    • Teşekkürler nizi666 7 yıl önce
    • İlgili program sayfasında "Daha fazla göster" düğmesine tıklayarak programın kullanılması hususunda daha fazla bilgi edinebilirsin. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce

    Merhaba;

    Driver Pack programını deneyiniz,

    Resmi web sitesi : https://drp.su/tr/

    erdemkarakurt erdemkarakurt (11)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Halletmiştim Kardeşim Genede Sağolasın nizi666 7 yıl önce

    bilgisayara format atarken işletim sistemi değişimlerinde olmuştur muhtemelen tam olarak ünlem işareti hangi aygıtı işaret ediyorsa

    driver programı ile indirin yükletin ünlem işareti gidecektir normale dönecektir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Önereceğin bir program varmı abi ? nizi666 7 yıl önce