Bilinmeyen Aygıt ve Sarı ünlem sorunu

Merhaba bilgisayarıma format attım.Driver easy ve driver booster programları ile driverleri yükledim.Her şey güzel yüklendi fakat Ekran kartım sarı ünlem gösteriyordu kaldırdım.2 bilinmeyenn aygıt ve video denetleyicisi sarı ünlem işareti gösteriyor yine aynı programlardan mı yardım alıyım yoksa başka bir program yada çözüm var mıdır?

GÜNCEL

http://i.hizliresim.com/vXOO8m.jpg

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

  • @kahramanca42 isletim sisteminizi ekran karti modelinizi oğrenebilirmiyim. Aygit yoneticisinde unlem isareti ile gosterilen aygitlarin ekran fotografinida atabilirsiniz.Size daha saglikli sonuclar cikarabiliriz blackheaven 7 yıl önce
  • Resim adresini ekledim. kahramanca42 7 yıl önce
  • Ekran kartı amd radeon hd 7500m series ve intel hd graphics 4000 kahramanca42 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Driver Easy programı sayesinde sorunumu çözdüm.

kahramanca42 kahramanca42 (61)