Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

Android telefonumdan Intagram'da hesap açmaya çalıştığımda HATA Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu Yok say şeklinde hata alıyorum. Yok say'a dokunduğumda tekrardan kayıt ol formuna geliyor. Instagram'a kayıt yapamıyorum.

Facebook ile kayıt ol dediğimde de yine karşıma Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatası geliyor.

Intagram'a giriş yaparken ya da üye olurken alınan Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatasının sebebi nedir?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'a kayıt yaparken veya giriş yapmaya çalışırken alınan Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatasının sebebi sunucu hatasıdır. Instagram sunucularında gecici bir sorun varsa bu hatayı alırsınız.

    Bu hatayı düzeltmek için bir şey yapamazsınız. Daha sonra tekrar denediğiniz de sorun düzelecektir.

    Sorun sizden kaynaklanan bir sorun değildir ve Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatasını sadece siz almıyorsunuz anlamına gelir.

    Instagram'a kayıt olmak için veya giriş yapmak için daha sonra tekrar denemelisiniz.

    Web üzerinden instagram'a girmek istediğinizde 500 Internal Server Error hatası çıkacaktır.  Bu hata ile ilgili detaylı bilgiyi 500 Internal Server Error linkinden alabilirsiniz.

    murat murat (12492)