Bilmediğim biri hattımdan mobil ödeme ile bir şeyler almaya çalışıyor

Merhaba,

Bugün SMS ile mobil ödeme mesajı geldi. Hattım mobil ödemeye kapalı ama yine de açmak için şunu şunu yazın, ödemeniz tamamlanamadı gibi bir mesaj geldi. Kim yapmış, nereden yapmış, nasıl öğrenebilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Müşteri hizmetlerini aradınız mı olmadı numaranızın son iki rakamını degiştirin daha iyi olur.

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

      Telefon operatöründen öğrenebilirsin.  Bunun dışında öğrenebileceğini düşünmüyorum. Çekim gerçekleşse detaylı faturadan görebilirsin. Daha önce üyelik açtığın bir oyun ya da uygulamadan kaynaklı da olabilir.

      murat murat (12492)