Bilnmeyen Tür Cihazdan Etkinlik

Merhaba, Gmail ayarlarından hesabıma bağlı olan Cihazlar'a bakıyordum ve orada benim telefonumun altına ek olarak Bilinmeyen Cihaz adında bir cihaz vardı. Tıkladığımda ise Bilinmeyen Tür Cihazdan Etkinlik yazıyor. Bu durum beni aşırı endişelendirdi. Herhangi bi bağlantıya mesaja birşeye tıklamadm Bu ne olabilir cihazıma başkaları tarafından erişim sağlanıp resim video tüm bilgilerim calnmışmıdr

kullanici906536 kullanici906536 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    E posta adresine bağlı size ait başka bir cihaz varsa böyle bir durum olabilir. Kendi cihazlarınız bazen bilinmeyen olarak adlandırılabilir. Tehlikeli bir işlemde bulunmadıysanız bir sıkıntı olduğunu sanmam. Ayrıca Google'dan da bir güvenlik uyarısı gelip gelmediğini kontrol edin. Kısacası bu hesaba bağlı başka cihazınız olup olmadığına bakın. Ayrıca her ihtimale karşı şifrenizi değiştirmenizi öneririm. Şifrenizde bir değişiklik yoksa bu hesabınızın çalınmış olma ihtimalini de düşürebilir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      cevabın icin çok teşekkürler hesabamıda 2 adimlı doğrlama filan açık değildi ama o cihazı gördükden sonra hemen hepsini kurdum cihazda oturumu kapatım şifreyi değiştirdim hesabıma ben farklı cihazdan bazen girip cıkıs yapıyorum e posta edrsemi benden baska bilen birisi yok virüslu siterdende uzağım kotü aamclı yazlmlı uygulamalarda yüklemem yüklemdim sizce hesba baska birsimi girdi bilgilerime baskaşı tarfndan erişım şaglanmışmıdr yoksa kendi telim bilnmeyen olrakmı görndü

      kullanici906536 kullanici906536 (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Kendi telefonunuzdan başka bir cihazda (tabletde veya pc de) aynı e posta ile otrum açtıysanız bu durum çok da anormal birşey değil. Daha önce aynı e postaya farklı cihazlardan giriş yapmışsanız olabilir. Ayrıca son zamanlarda şüpheli ve tehlikeli işlemler (tehlikeli e postaları açma, crack indirme, bilmediğiniz sitelere girme vb.) yapmadıysanız hesabınızın tehlike altında olma ihtimali gerçekten çok düşük. Endişe etmeniz gereken bir durum olduğunu sanmıyorum. xbedirhanx 2 yıl önce