BIM'den 300 TL Değerinde hediye çeki kazandınız.

EFM adlı kişiden böyle bir SMS geldi Ne yapmalıyım?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    BIM DEN  300 TL DEGERINDE HEDIYE CEKI KAZANDINIZ, 24 SAAT ICINDE  MUSTERI HIZMETLERINI ARAYINIZ, 08*******3 iptal icin h*********f

    EFM adlı kişiden bu içerikli SMS geldi ne yapmalıyım?

    Yapmanız gereken mesajda verilen numarayı aramayıp verilen linke girmeyip mesajı itibar etmemenizdir. İnternette araştırma yaptığımda dolandırıcı olduklarını öğrendim.

    Ayrıca linkte iptal ettikleri falan yok.

    Numara ile detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

    Bana gelen SMS:

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

      @toprak34 güzel ve bilgilendirici bir paylaşım. Bu tür sahtekârlıkları fark ettiğimiz an paylaşmalıyız. Daha önce benzer bir sahtekârlık oları Gratis için yapılmıştı: Gratisteki kupon sitesinde bilgileri doldurdum. Tehlikede miyim?

      "BİM'den 300TL değerinde hediye çeki kazandınız" mesajı da bu tür bir dolandırıcılık mesajıdır. Dikkate almayıp mesajı silebilirsiniz.

      murat murat (12492)