Bim Meizu Note 8 64GB alınır mı? 4 Ekim 2019 Cuma günü geliyor

 4 Ekim 2019 günü Bim'e Meizu Note 8 64GB geliyormuş. Alınır mı? Meizu Note 8 64GB fiyatı 1149TL. Ne düşünüyorsunuz?

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normal fiyatı 1300TL civarında. Meizu Note 8 alınabilir bir telefon. Kullanıcıları memnun. Sorun çıkartmaz ve güzelce kullanırsın.

    64GB olması güzel. Android 8.0 (Oreo) ile birlikte geliyor. Ekran çözünürlüğü 1080 x 2160.  4GB ram  ve 3600 mAh pil var. Bu fiyata alınabilir güzel bir cihaz olarak görünüyor. Bim'den alacaksan erkenden gitmeni tavsiye ederim. Genelde ellerinde kalmıyor.  Zaten sınırlı sayıda getiriyorlar.

    murat murat (12492)