Bimcell güzel çekiyor mu?

Bimcell operatör kullan arkadaşlar var mı?

Varsa tecrübenizi paylaşabilirsiniz rica etsem.

Güzel çekiyor mu?

Başka herhangi bir sıkıntısı var

mı?

mat7 mat7 (341)
6 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2. hat olarak bir ara kullanmıştım. Bimcell Turk Telekom alt yapısını kullanıyor. Dolayısı ile Türk Telekomun iyi hizmet verdiği her yerde iyi çeker. Kıyaslama açısından bunu kullanabilirsiniz. Belki Türk Telekom kullanmışsınızdır. Onunla aynı.

    Bir GSM operatörünün iyi çekip çekmediği bulunduğunuz konumla çok alakalı. Mesela İstanbulda sorunsuz çalışan Vodafone hattım Bolu, Rize gibi yerlerde yer yer çekmemeye başlamıştı.

    murat murat (12492)
    6 ay önce cevaplandı

    • Turkcell kullanıyorum. Paket fiyatları aldı başını gidiyor . Operatör operatör gezdiriyorlar mileti. Neyse teşekkürler cevap verdiğiniz için . @murat (12409) mat7 6 ay önce