BİNANCE 5.yılımıza özel mesajı gerçek mi?

Telefonuma mesaj ile BİNANCE 5.yılımıza özel,tüm kullanıcılarımıza bakiyelerinin %45'i tutarında BNB hediye ! Hemen başvur > https://b.it.d.o/bi.nancegirisi B002 diye mesaj geldi. Mesaj daha önce de gelmişti. Mesaj gerçekten Binance tarafından mı gönderiliyor? Böyle bir kampanya var mı?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür mesajlar dolandırıcılık girişimidir. Mesajın Binance kripto para borsası ile bir bağlantısı yoktur. Dolandırıcılar genelde Paribu, BtcTürk, Binance gibi kripto para borsalarının adlarını kullanarak dolandırıcılık girişiminde bulunuyor.

    Sms gönderici adı sürekli değişiyor fakat mesaj içeriği benzer oluyor. Bu tür mesajlara inanmayın. Bu tür mesajlar genelde sizin kripto para borsası hesabınızı çalçama yönelik linkler içerir.  Gelen mesajı doğrudan silebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)