Binance "askıya alma" ne demek?

Merhaba

Binance.com üzerinde coin hesabım var , burada bazı alt coinlerde toplam ve kullanılabilir bakiye kısımları normal iken  '' askıya alma '' şeklinde bir ibare mevcut . Bu ne anlama geliyor , bu coinler ile işlem yapılamaz mı , yada ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

kafein kafein (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım durumda Suspend yazan coinlerden bahsediyorsun. Bazen çeşitli sebeplerden, özellikle ağ ile ilgili sorunlardan kaynaklı askıya alma söz konusu olabiliyor.  Genelde suspend yazan coinlerin hemen yanında bir ünlem işareti olur. PC'den bakıyorsan fareyi üzerine götürdüğünde Ağ meşgul gibi neden askıya alındığını gösteren açıklamalar olur.

    Bu durumda işlem yapamazsın. Sadece beklemen gerekir. Genelde geçici bir durumdur.

    alattin alattin (16999)