Binance havuz cüzdanından Spot cüzdana Ethereum nasıl atılır?

Binance havuz cüzdanından ana cüzdana nasıl Etheruem yollanır?

Binance transfer işlemini nasıl yapabilirim?

Binance pool cüzdanındaki Ethereum'u Spot cüzdana nasıl atabilirim?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle aşağıdaki linkten Binance Cüzdan özeti kısmına geliyorsunuz.

    • https://www.binance.cc/tr/my/wallet/account/overview

    Bu kısımdan Pool Hesabı yazan bölümden yan taraftaki Transfer butonuna basıyorsunuz.

    Buradan Gönderen kısmını Transfer-Account-Mining kısmını seçiyorsunuz.

    Alıcı kısmını ise Main hesabı seçiyorsunuz.

    Coin'e tıklayıp ETH yazıp Ethereum yazana tıklıyorsunuz.

    Tutar sekmesini "Maksimum tutarı kullan" seçeneğine tıklayıp onayla diyebilirsiniz, ya da bakiyenizin istediğiniz kadarını atabilirsiniz. Kendi hesabınızda yukarıdaki gibi transfer yapmak ücretsiz/komisyonsuzdur.

    Eğer başka bir cüzdana ( Binance Zincirinde olmayan ) coin atarsanız 106 TL komisyon ödemeniz gerekiyor. USDT, 1INCH, BTC, gibi coinlere baktım 100 - 232 TL arası komisyon alıyor, sıkıntı yok PaPara ile çekilmesi daha mantıklı zaten. :)

    hydra hydra (3800)