binance veriler güncellenmiyor sorunu

Bilen bilir Binance adındaki kripto para borsasını kullanıyorum. Son bir saattir hiç bir veri güncellenmiyor. Uygulama sorunsuz çalışıyor. Açılıyor ama bitcoin fiyatı hep aynı görünüyor. İşlemlere bakıyorum en son 14:07 de alış satış yapılmış. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Binance borsasında son bir saattir bakım yapılıyor. Binance Twitter hesabından duyuruldu. Alım satımlar kapatıldı. Planlanmayan bir bakım çalışmasıymış. Bu sebepten veriler güncellenmiyor. Alım satım yapmak şuan için mümkün değil. Sorun sende değil anlayacağın.

    hakan hakan (15424)