Bing sorunu nasıl çözülür.

http://i.hizliresim.com/6rYkBP.png

Bunu nasıl çöze bilirim? Her 5 dakikada bir bu çıkıyor Programs And Features orada da bu program yok silmek için

Teşekkürler...

neriman neriman (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bing arama motorunu kaldırma nasıl yapılır @hakan hoca.nın paylaşımı uygulayın konuya gidin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • konuya baktim adwcleaner de indirdim taradim olmadi. bende toolbar degil browser gibi her 5dk bir ekrana cikiyor. neriman 7 yıl önce