bio flasher utility v1.05c format sorunu

merhabalar bilgisarımın anakart markası bio star format atmya çalıştığımda bio flasher utility v1.05cbaşlıklı bir ekran veformat atamıyorum. usb falan herşey görünüyor ancak o ekran geldiğinde hiçbir şey görünmüyor. ancak bilgisayar çalışıyor hiçbir sorunu yok çözümü nedir acaba.

sehmus184 sehmus184 (2)
5 yıl önce sordu

  • Fotoğrafını çekip yollar mısın? tam olarak karşına ne geliyor anlayabilmiş değilim. hakan 5 yıl önce
  • https://st.overclockers.ru/images/lab/2008/10/11/tp45hp/flasher.jpg sehmus184 5 yıl önce