BIOS'a giremiyorum, klavye ve mouse çalışmıyor ve "tire" işareti çıkıyor, ne yapmalıyım?

    Toplam 3 Cevap

    Laptop'un kendi Touch çalışmıyor mu? Aşağıdaki adımları yapmayı deneyin.

    Pc'yi açıp klavyeden FN + F2 tuşlarına art arta basın, Linuxta düzgün çalışıyorsa Windows'ta düzgün çalışmıyorsa Windows kurulum dosyalarında sorun vardır.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      mause ve kalvyemı calısmıyır bıosamı gırmıyor 🤔

      toprakbra11 toprakbra11 (1)
      2 yıl önce cevaplandı

        Biosa giremiyorum giremediğim için sıfırlama yapamıyorum  dolayısıyla windows yüklerken klavye ve mouse çalışmıyor birçok windows iso denedim hep aynı sonuç novo tuşundan bios setup seçiyorum gene tire işaretinde takılı kalıyor geçmiyor saatlerce kaldı

        kullanici974369 kullanici974369 (1)