bios ayarları nasıl olmalıdır ?

arkadaşlar bios ayarları nasıl olmalıdır default bi ayar varmıdır acaba ?

morganflex morganflex (40)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BIOS Ayarları normal kullanımda default (varsayılan) olmalıdır. Özel ihtiyaçlarda lazım olan ayarlar yapılır.

    BIOS Ayarlarını default yapmak için ya ayarlardan default bağlantısı tıklanır yada önce f9 tuşu ve enter, daha sonrada f10 ve enter tuşlanır.

    temmuz temmuz (12505)