BİOS ÇÖKME SORUNU

Merhaba ben 2 gündür yaşadığım bir sorunu anlatmak istiyorum öncelikle bilgisayarımın markasını söyliyim ASUS K55VD normal bilgisayara giricektim fakat dondu ben de sorunu çözebilmek için aptallığım olsa gerek bios ekranından boot ayarını değiştirdim ve bilgisayarı yeniden başlattığım da bir daha açılmadı fan sesi geliyor ama siyah ekran oluyor win+B tuşları nı denedim ama bir işe yaramıyor sanki klavye bile çalışmıyor gibi bilgisayar hiçbir tepki vermiyor ne yapabilirim Biosu tekrardan mı kurmam gerek?

dasbetull dasbetull (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BIOS güncellemesi filan yapmamışsın. Sadece açılış önceliği değiştirmişsin.  Laptop u fişten çek pilini çıkart. Daha sonra pili takmadan fişini tak ve açmayı dene. Açılıyor mu kontrol et.

    Muhtemelen geçici bir sorun yaşıyorsun.  Açılış düğmesine bastıktan sonra F2 tuşuna sürekli bas çek yap. BIOS ekranı geliyor mu bir görelim.

    murat murat (12492)