BIOS güncelledikten sonra programlar silinir mi?

Ben yaklaşık 1 hafta önce ASUS H110M-K anakartlı bir sistem topladım. İşletim sistemi olarak Windows 10 Pro olan sistemime gerekli her şeyi yaptım. Sürücüleri yükledim, var olan güncellemeler yapıldı, programlarımı yükledim. Şuanda BIOS versiyonum 3404, ASUS'un sitesinde güncel sürüm 3405 olarak gözüküyor. Ben şimdi güncellesem sonra bilgisayarı yeniden başlatınca Windows açılır mı? Yüklediğim programlar ve sürücüler silinmez değil mi? BIOS sıfırlanırsa şayet, ayarları nasıl yapmalıyım? Orada BIOS hariç bir sürü sürücüler daha mevcut onları da yükleyeyim mi? Onların hepsi gerekli mi ve onlar nasıl yüklenir? Hepinize iyi akşamlar.

ismail1452 ismail1452 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BIOS güncellemesinin Windows ile hiçbir alakası yok, güncellediğiniz zaman her şey güncellemeden önce nasılsa sonra da aynı kalır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sağ olun güncelleme yaparken dikkat etmem gerekenler nelerdir? ismail1452 6 yıl önce
    • Sadece elektriğin gitmemesi için dua edin :) @ismail1452 omercik 6 yıl önce
    • bunu duydum ya :(( tedaşı arayım yarın yapmadan önce ismail1452 6 yıl önce