BİOS GÜNCELLEME NASIL YAPILIR

Biosumun sürümü çok eski tarih ve saati geçmiş zaman gösteriyor

oguzhanzbey oguzhanzbey (7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    anakart marka - model belirtebilirseniz uygun bios sürümünü iletelim.

    ardından güncelleme için yapılması gerekenleri ve adımları yazalım.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Daha önceden uzmanim.net üzerinden böyle bir çözüm paylaşılmıştı dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsim.

      Bios güncellemesi yararlı mı zararlı mı?

      Ayrıca neden bios u güncelliyon ki?

      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

        Anakart marka model belirtirmisin ? Revizyon modelinide belirt (1.0, 2.0, 3.0 gibi ) ona göre uygun BIOS sürümünü sana söyliyeyim.

        hydra hydra (3800)