BIOS güncelleme sonrası PC açılırken siyah ekran çıkıyor

lenovo y50-70 model bilgisayarıma bios güncellemesi yaptım güncellemeden sonra bilgisayarım açılırken 2-3 dakika boyunca siyah ekranda kalıyor mouse imleci gözüküyor sadece sonrasında windows ekranı geliyor bunun çözümü nedir ?

komutanlogar komutanlogar (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC Açılırken BIOS ekranına gir ve bu ekranda default ayarları dene (Önce f9 ve enter, sonra f10 ve enter).

    ..

    Problem devam ederse windowsu güvenli modda başlatmayı dene.

    Yine olmazsa PC'yi windows yükleme medyası ile başlat ve sorun gider seçeneklerinden düzeltmeyi dene. Windows yükleme medyası PC'de yüklü olan işletim sisteminin ISO dosyalarından hazırlanmış olmalı (DVD veya flash bellek).

    temmuz temmuz (12505)