bios güncellemem var mı

Motherboard
    Manufacturer    ASUSTeK COMPUTER INC.
    Model    X542UR (U3E1)
    Version    1.0
    Chipset Vendor    Intel
    Chipset Model    Kaby Lake
    Chipset Revision    02
    Southbridge Vendor    Intel
    Southbridge Model    Coffee Lake-U/Y PCH
    Southbridge Revision    21
        BIOS
            Brand    American Megatrends Inc.
            Version    X542UR.309
            Date    22.05.2019

gezici267 gezici267 (1)
2 yıl önce sordu

  • Bilgisayar üretici markası (Lenevo, Casper vb.) nedir? xbedirhanx 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Laptop marka mode lnet bir şekilde söyler misin? BIOS sürümün 2019'dan kalma. Herhangi bir sorun teşkil etmez. Eğer sisteminde bir sorun yoksa gereksiz yere BIOS güncellemesi yapmamalısın.

hydra hydra (3800)
2 yıl önce cevaplandı

    ASUS Vivobook 15 X542UR Bios güncelleme bilgileri

    Sürüm 311  çıkış tarihi 2021/12/17

    Senin şuan BIOS sürümün 309. Evet ASUS Vivobook 15 X542UR için Bios güncellemesi var.

    https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/nb/Image/BIOS/103170/ASUS_X542UR_311_BIOS_Update.exe adresinden güncellemeyi indirebilirsin.

    Daha sonrası için BIOS güncellemeyi bu adresten kontrol edebilirsin:

    https://www.asus.com/tr/Laptops/For-Home/VivoBook/ASUS-VivoBook-15-X542UR/HelpDesk_BIOS/

    murat murat (12492)